Hieronder de uitslagen per klasse.

De foto's staan op de Facebookpagina van de vereniging.

 

 Dames BVoorronde 789101112totaal TOTAALgem.  
1 Jacqueline Schumans 951 158,5 153 139 211 197 162 159 1021   1972 164 1 50+
2 Suzan Pfoster 837 139,5 132 131 98 148 129 192 830   1667 138 2 50+
 Dames CVoorronde 789101112totaal TOTAALgem.  
1 Cily Janssen 833 138 188 150 116 179 152 156 941   1774 147 1 50+
2 Kim Sturmans 816 136 125 133 148 142 130 104 782   1598 133 2  
3 Nathalie Bruining 674 112 124 144 132 144 122 127 793   1467 122 3  
4 Jenny Franken 605 100             0   605 50    
 Heren AVoorronde 789101112totaal TOTAALgem.  
1 Glenn Zillekens 1382 230 206 216 162 206 178 219 1187   2569 214 1  
2 Brian Zillekens 1210 201 192 213 223 204 179 154 1165   2375 197 2  
3 Maurice Michiels 1144 190 219 135 183 171 247 178 1133   2277 189 3  
4 Herman Goldsmid 1101 183             0   1101 183   50+
 Heren BVoorronde 789101112totaal TOTAALgem.  
1 Shane Ahnee 1101 183 181 197 132 225 177 157 1069   2170 180 1  
2 Hans Wagner 1061 176 150 191 178 199 201 161 1080   2141 178 2 50+
3 Chuck Hamilton 1068 178 177 194 167 184 190 157 1069   2137 178 3 50+
4 Henk Bok 1072 178 187 146 148 181 148 165 975   2047 170 4 50+
5 Stewart Cheng 990 165 168 162 158 184 204 173 1049   2039 169 5 50+
6 Jean Fransen 1016 169 154 193 157 154 171 175 1004   2020 168 6 50+
7 Harold Zillekens 962 160 192 154 160 156 188 171 1021   1983 165 7 50+
 Heren CVoorronde 789101112totaal TOTAALgem.  
1 Ben Groen 1043 173 169 174 203 148 207 162 1063   2106 175 1 50+
2 Melvin van Gennip 980 163 172 164 131 201 139 170 977   1957 163 2 50+
3 Wil Michiels 983 163 158 169 181 182 121 137 948   1931 160 3  
4 Harmen Hiemstra 960 160 173 127 173 152 164 181 970   1930 160 4  
5 Wilbert Franken 966 161 140 152 142 180 132 156 902   1868 155 5  
6 Donny Schumans 868 144 148 120 163 169 123 163 886   1754 146 6  
 Heren DVoorronde 789101112totaal TOTAALgem.  
1 Patrick Fraiquin 1023 170 171 211 132 169 168 197 1048   2071 172 1  
2 Maarten Schnijderberg 874 145 169 144 156 132 145 158 904   1778 148 2  
3 Jan Cremers 722 120 127 155 116 150 136 131 815   1537 128 3 50+
4 Sammy Janssen 708 118             0   708 118    

16 Jeugdleden speelden op zaterdag 1 februari de Sittardse kampioenschappen.

Hieroder de uitslagen en de foto's zijn te vinden op de Facebookpagina van de Jeugd.

 Pupillen MeisjesVoorrondeFinale TotaalGem.
1 Veerle Tribulet 596 472 1068 152,5
2 Gwen Kalmer 557 413 970 138,5
           
 Pupillen JongensVoorrondeFinaleTotaalGem.
1 Wesley Kalmer 668 433 1101 157,2
2 Luuk Schijen 429 368 797 113,8
3 Kenji Mosselman 431 291 722 103,1
4 Brendan van der Zee 304 238 542 77,4
5 Thomas Lijzinga 290 199 489 69,8
6 Tim Reijmers 206 173 379 54,1
           
  Aspiranten MeisjesVoorrondeFInaleTotaalGem.
1 Iris Daemen 482 471 953 105,8
           
  Aspiranten JongensVoorronde FinaleTotaalGem.
1 Dylan Hutchinson 798 709 1507 167,4
2 Elijah Lambert 718 603 1321 146,7
3 Jesper Knez 600 464 1064 118,2
           
  Junioren MeisjesVoorrondeFinaleTotaalGem.
1 Zoƫ de Haan 1113 676 1789 178,9
           
  Junioren JongensVoorrondeFinaleTotaalGem.
1 Vincent Vluggen 1152 790 1942 194,2
2 Ivan Konte 1063 697 1760 176,0
3 Jarno Somers 993 664 1657 165,7

 

Op zondag 5 januari streden 19 Teams om de Jaarlijkse Wisselbeker van het 3 Koningen Toernooi.
De Winnaars van dit jaar zijn Patrick Fraiquin en Melvin van Gennip.

Hieronder de uitslagen

3k

Voor de 3e keer op rij heeft Mike Bergmann het jaarlijkse NoTap Toernooi op zijn naam geschreven.

44 deelnemers hebben op 6 oktober deelgenomen aan het jaarlijkse NoTap Toernooi.
In de voorronde werd slechts 1 300 gegooid; Bernt Rasmussen had deze eer.

De 2e en 3e 300 game werden gegooid door Rolf Weerts en Mike Bergmann. Rolf maakt het in de finale nog spannend door de hoogste score te gooien en Mike te benaderen op 23 pins.

12 Jeugdleden hebben deelgenomen aan de Sittardse Jeugdkampioenschappen op 2 maart.

De uitslagen staan hieronder en de foto's zijn te vinden op Facebook.